Personal

Vår personal

Vår personal

Slättös personal präglas av ett högt engagemang, stor drivkraft och initiativförmåga.

Slättös mission är att positivt bidra till samhällsutvecklingen genom att utveckla och förvalta hållbara fastigheter som våra kunder upplever som attraktiva och som våra medarbetare känner en stolthet över.

Slättös värdegrund tar sin utgångspunkt i våra tre värdeord; Ansvar, Engagemang och Hållbarhet, som alla medarbetare förväntas både stå på och stå upp för.

Vi är lojala både mot varandra och uppgiften och och känner en stolthet för det vi gör.

Slättö har kontor i Stockholm, Norrköping och Malmö.

Stockholm

Hemsida_JK

Johan Karlsson

Hemsida_MD

Molly Dalenbäck

PA Johan Karlsson
molly.dalenback@slatto.se

Hemsida_JAnd_2

Jonas Andersson

Hemsida_ED_3

Erik Dansbo

Investeringschef
erik.dansbo@slatto.se

Hemsida_SU

Staffan Unge

Affärsutvecklingschef
staffan.unge@slatto.se

Hemsida_CB_2

Christian Bratt

Hemsida_PG

Per Gebenius

Hemsida_FE

Fredrik Eliasson

Hemsida_JW_2

Jenny Wärmé

Hemsida_OH

Oscar Hägglund

Hemsida_SS2

Sofie Sihver

Transaktionschef
sofie.sihver@slatto.se

Hemsida_KEJ

Kent Edh Jansen

Client Relationship Director
kent.edh.jansen@slatto.se

Hemsida_JH2

Jesper Hofstedt

Hemsida_CS

Carl Sörnäs

Hemsida_No_Name_Kvinna

Valentina Kosovic

Investeringsanalytiker
valentina.kosovic@slatto.se

Hemsida_CÖ

Caroline Öberg

Redovisningschef
caroline.oberg@slatto.se

Hemsida_KO

Katja Olsson

Hemsida_IO

Isabella Oskarsson

Hemsida_DL

Daniel Lyckhammar

Hemsida_FL

Fredrik Lackmann

Miljö & Hållbarhet
fredrik.lackmann@slatto.se

Hemsida_SS

Stefan Skärhult

Förvaltningschef
stefan.skarhult@slatto.se

Hemsida_ST

Sandra Törnblom

Biträdande förvaltare
sandra.tornblom@slatto.se

Hemsida_HE

Helena Elfstadius

Projektutvecklingschef
helena.elfstadius@slatto.se

Hemsida_No_Name_Kvinna

Kristina Nitsch

Projektutvecklare
kristina.nitsch@slatto.se

Hemsida_ES

Ebba Sääw

Projektutvecklare
ebba.saaw@slatto.se

Hemsida_JA

Johan Arvidsson

Hemsida_EE

Erik Eng

Projektchef
erik.eng@slatto.se

Hemsida_MH

Michelle Hammer

Norrköping

Hemsida_No_Name_Kvinna

Marie Andersson

Projektutvecklare
marie.andersson@slatto.se

Hemsida_LÅK

Lars-Åke Karlsson

Malmö

Hemsida_JH

Johan Hultman

Projektutvecklare
johan.hultman@slatto.se

Hemsida_GM

Gustaf Mellerup

Projektutvecklare
gustaf.mellerup@slatto.se

Hemsida_JR

Johan Roth

Hemsida_AH

Anette Hultman

Sälj- och marknadsansvarig
anette.hultman@slatto.se