Personal

Vår personal

Vår personal

Slättös personal präglas av ett högt engagemang, stor drivkraft och initiativförmåga.

Slättös mission är att positivt bidra till samhällsutvecklingen genom att utveckla och förvalta hållbara fastigheter som våra kunder upplever som attraktiva och som våra medarbetare känner en stolthet över.

Slättös värdegrund tar sin utgångspunkt i våra tre värdeord; Ansvar, Engagemang och Hållbarhet, som alla medarbetare förväntas både stå på och stå upp för.

Vi är lojala både mot varandra och uppgiften och känner en stolthet för det vi gör.

Slättö har kontor i Stockholm, Norrköping och Malmö.

Stockholm

Hemsida_JK

Johan Karlsson

Hemsida_MH

Michelle Hammer

PA Johan Karlsson
michelle.hammer@slatto.se

Hemsida_JAnd_2

Jonas Andersson

Hemsida_ED_3

Erik Dansbo

Investeringschef
erik.dansbo@slatto.se

Hemsida_SU

Staffan Unge

Affärsutvecklingschef
staffan.unge@slatto.se

Hemsida_CB_2

Christian Bratt

Hemsida_KEJ

Kent Edh Jansen

Client Relationship Director
kent.edh.jansen@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Per Wange

Hemsida_JH2

Jesper Hofstedt

Investment Manager
jesper.hofstedt@slatto.se

Hemsida_CS

Carl Sörnäs

Investment Manager
carl.sornas@slatto.se

Hemsida_JW_2

Jenny Wärmé

Hemsida_OB_4

Olof Boltzius

Hemsida_LA_2

Linn Anstérus

Affärsutvecklare
linn.ansterus@slatto.se

Hemsida_SS2

Sofie Sihver

Transaktionschef
sofie.sihver@slatto.se

Hemsida_DL

Daniel Lyckhammar

Hemsida_HH_2

Hadir Hanna

Investeringsanalytiker
hadir.hanna@slatto.se

Hemsida_No_Name_Kvinna

Valentina Kosovic

Investeringsanalytiker
valentina.kosovic@slatto.se

Hemsida_CÖ

Caroline Öberg

Redovisningschef
caroline.oberg@slatto.se

Hemsida_LL

Linnéa Lindgren

Finansieringsansvarig
linnea.lindgren@slatto.se

Hemsida_IO

Isabella Oskarsson

Hemsida_FL

Fredrik Lackmann

Miljö & Hållbarhet
fredrik.lackmann@slatto.se

Hemsida_VW

Viktoria Wöhl

Hållbarhetsansvarig
viktoria.wohl@slatto.se

Hemsida_SS

Stefan Skärhult

Förvaltningsansvarig
stefan.skarhult@slatto.se

Hemsida_ST_2

Sandra Törnblom

Biträdande förvaltare
sandra.tornblom@slatto.se

Hemsida_HE

Helena Elonsson

Projektutvecklingschef
helena.elonsson@slatto.se

Hemsida_JA

Johan Arvidsson

Hemsida_No_Name_Man

Peter Sundvall

Hemsida_No_Name_Kvinna

Kristina Nitsch

Projektutvecklare
kristina.nitsch@slatto.se

Hemsida_No_Name_Kvinna

Sari Marttila

Head of Talent Management
sari.marttila@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Roger Sjöstedt

Förvaltningschef
roger.sjostedt@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Mathias Hautala

Kundansvarig förvaltare
mathias.hautala@slatto.se

Hemsida_No_Name_Kvinna

Anja Kramar

Financial Controller
anja.kramar@slatto.se

Hemsida_No_Name_Kvinna

Hélène Wersäll-Dahlen

Uthyrnings- och kundchef
helene.wersall-dahlen@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Tobias Skarin

Financial Controller
tobias.skarin@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Gara Tahir

Investeringsanalytiker
gara.tahir@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Mladen Prodanovic

Compliance Officer
mladen.prodanovic@slatto.se

Hemsida_No_Name_Man

Tommy Jansson

Head of Asset Management
tommy.jansson@slatto.se

Norrköping

Hemsida_LÅK

Lars-Åke Karlsson

Hemsida_No_Name_Kvinna

Charlotte Kronander

Malmö

Hemsida_JH

Johan Hultman

Projektutvecklare
johan.hultman@slatto.se

Hemsida_GM

Gustaf Mellerup

Projektutvecklare
gustaf.mellerup@slatto.se

Hemsida_JR

Johan Roth

Hemsida_AH

Anette Hultman

Sälj- och marknadsansvarig
anette.hultman@slatto.se